Daily Archives: Червень 14, 2018

Вчителі англійської мови до “Нової української школи” готові!

Цього тижня вчителі англійської мови проходили курси Британської Ради (British Council) для ефективного  впровадження програми Нової української школи.

Вчителів забезпечили методиками роботи, запропонували конкретні практичні засоби, поради і приклади як можна ефективно організувати освітній процес, мотивувати учнів і працювати з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання.

Дружно й весело усім у таборі моїм

Сьогодні вихованці  табору «Джерельце» після сніданку займалися з керівниками  гуртків, змагалися у спортивних естафетах та готувалися до гала-концерту «До нових зустрічей, друзі!».

А після обіду в актовій залі відбувся святковий концерт, на якому було представлено найкращі номери художньої самодіяльності табірної зміни. Діти з великим задоволенням продемонстрували батькам та гостям свята свої уміння і таланти, здобуті за час, проведений в таборі.