Daily Archives: Червень 14, 2018

Вчителі англійської мови до “Нової української школи” готові!

img-f1d37de26227c78f49f111ebc44baf42-v

Цього тижня вчителі англійської мови проходили курси Британської Ради (British Council) для ефективного  впровадження програми Нової української школи.

Вчителів забезпечили методиками роботи, запропонували конкретні практичні засоби, поради і приклади як можна ефективно організувати освітній процес, мотивувати учнів і працювати з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання.

Дружно й весело усім у таборі моїм

IMG-16324a7a4a0777c6c7db552976356fe4-V

Сьогодні вихованці  табору «Джерельце» після сніданку займалися з керівниками  гуртків, змагалися у спортивних естафетах та готувалися до гала-концерту «До нових зустрічей, друзі!».

А після обіду в актовій залі відбувся святковий концерт, на якому було представлено найкращі номери художньої самодіяльності табірної зміни. Діти з великим задоволенням продемонстрували батькам та гостям свята свої уміння і таланти, здобуті за час, проведений в таборі.