Daily Archives: Вересень 18, 2018

Книга вчить, як на світі жить

Для першокласників особлива подія – перший раз  піти до школи. Звісно, для них важливе знайомство зі  школою.
Сьогодні молодші учні  потрапили в царство книги. Для них відбулася екскурсія в бібліотеку. Діти  захоплено оглядали книги, ті , що вже читають, вибирали собі книги.  Учні 1-Г класу принесли  подарунки в бібліотеку – закладки для сторінок.

День здоров’я для 4-х класів

18.09.2018 року учні 4-х класів нашого НВК були на дні здоров`я. Що може бути важливіше за здоров`я, здоровий відпочинок, залучення до активних ігор, спілкування та посмішок наших дітей!? Відвідуючи наш славетний бучанський парк, школярі мали змогу не тільки погратись та позмагатись, але й колективно краще роззнайомитись один з одним, навчитись довіри, взаємодопомоги та розуміння.

День здоров’я для учнів 2-х класів

“Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо!” – так говорить народна мудрість. З метою зміцнення і примноження здоров’я учні 2-х класів провели цей день в Бучанському міському парку.

Діти не тільки брали участь в різних активних заходах (футбол, волейбол, естафети, рухливі ігри), а й подихали свіжим осіннім повітрям і добре провели свій час. Отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.