Daily Archives: Жовтень 31, 2018

ВІТАЄМО!

Вітаємо Коваль Естер, ученицю 9-Д класу за перемогу в номінації «Художній реалізм»,
Благодатну Анну, ученицю 9-Д класу за перемогу в номінації «Художня майстерність»,
Балагулу Яну, ученицю 9-Д класу за І місце в міському етапі обласного профорієнтаційного конкурсу малюнків «Твоє майбутнє – в твоїх руках!» серед учнів старшого шкільного віку.

Міфи та легенди зоряного неба

31 жовтня 2018 року учні 2-Б класу відвідали Київський планетарій, де змогли поринути в чарівний світ планет Сонячної системи, переглянути навчальний фільм «Вода – чудо природи».
Рекомендуємо всім, хто любить пізнавати світ.

Гра «Світ громад»

Сьогодні лідери учнівського самоврядування нашого закладу Софія Єгорова та Аліна Радченко брали участь у грі «Світ громад», яку провела тренер Діана Прідьма.
Гра була направлена на розвиток лідерства, громадянської позиції та вміння взаємодіяти, також лідери вчилися фінансової грамотності.

Екскурсія 7-Г класу до КПІ

Цієї середи учні 7-Г класу познайомились з одним з кращих університетів країни – КПІ. Школярі з захватом погрузились в світ Політеху пройшовши екскурсію-квест, в якому виконуючи цікаві завдання дізнались чому наша планета крутиться і хто пробував її здвинути, де росте дерево яке в вогні не горить і в воді не тоне, коли злетить літак, де знаходиться платформа 9 3/4 і який потяг відправляється з неї та багато-багато іншого.