Daily Archives: Листопад 9, 2018

Відкритий збір лідерів учнівського самоврядування

Сьогодні відбувся регіональний збір лідерів учнівського самоврядування на базі Немішаєвської загальноосвітньої школи l-lll ступенів №1. Метою зборів було підписання меморандуму про співпрацю між учнівськими парламентами міст Бучі , Ірпеня, Бородянського району та Пісківської ОТГ, яке відбулося дуже продуктивно!

Мову свою я всім серцем люблю

9 листопада відзначається День української писемності та мови. Традиційно до цього дня в школі  відбуваються  різні заходи, а в бібліотеці  відкривається виставка літератури та матеріалів, під час якої  діти мали змогу ознайомитися з віршами про нашу милозвучну, багату українську мову.
Ми – українці! І найбільшим скарбом для нас є мова. Тож любіть свою рідну мову, плекайте її!
Завідувач бібліотекою Субачева Н.В.

Конкурс «Юні книголюби»

До Дня української писемності та мови серед учнів 6-х класів проведено конкурс «Юні книголюби».  В турнірі брали участь команди 6-А, 6-Б, 6-Г класів, які підготували назви команд та девіз. Командам були представлені сім різноманітних завдань: розминка, «пінг-понг», показуха, рекламне оголошення, тести, вгадай героя твору.

«До витоків української писемності»

9 листопада, в День української писемності  та мови, бібліотекарями в 7-А класі проведено бібліотечний урок на тему «До витоків української писемності».
Мета  уроку – познайомити учнів з появою та розвитком української писемності, про тих, хто створював і розвивав писемність і мову з найдавніших і не дуже давніх часів та про українських просвітителів.

Диктант національної єдності

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Традиційно цього дня всіх українців запрошують написати Всеукраїнський диктант національної єдності . Cвої знання перевіряли учні 8-А класу, схилившись над нескладним , на думку більшості, диктантом «Крила України».