Daily Archives: Листопад 21, 2018

Олімпіада – це цікаво!

Учні 4-Г класу Павлух Андрій, Кравченко Дарина та учениця 4-Д класу Бублова Ангеліна випробували свої сили в олімпіаді з англійської мови проекту “На урок”. Бажаємо Вам завзяття та перемог у майбутньому.

Незабутні історії події

З нагоди Дня Гідності та Свободи в шкільній бібліотеці розгорнуто книжкову виставку. На виставці представлена книга «94 дні. Євромайдан очима ТСН» – це колективне бачення журналістів, операторів, редакторів і ведучих ТСН. За матеріалами команди ТСН в фотофактах та спогадах відтворено хронологію революційних подій Майдану 2013-2014 років. Також на виставці представлені світлини, присвячені Євромайдану в ті буремні дні.

Україна гідна свободи

Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!
День Гідності та Свободи встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Згідно з Указом Президента України від 13 листопада 2014 року, щорічно 21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи.

Всесвітній день дитини

20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 1989 році – Конвенцію про права дитини.
Це день взаєморозуміння і благополуччя всіх дітей на планеті!
І саме ми, дорослі, робимо так, щоб діти відчували себе потрібними і щасливими – це справа кожного з нас не лише сьогодні, а й щодня.