Daily Archives: Листопад 25, 2018

Вітаємо!!!

Вітаємо з перемогою в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії  Купрія Олександра, учня 9-Б класу та Васькова Дмитра, учня 8-А класу.
Вітаємо із зайнятим ІІ місцем в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії  Качанова Микиту, учня 9-Б класу та Остапченко Яну, ученицю 11-А класу.
Вітаємо із зайнятим ІІІ місцем в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії  Шаплавську Вікторію, ученицю 11-А класу.
Вчителі: Андрієвич Олена Василівна
Глущенко Світлана Володимирівна

Вітаємо з перемогою

Вітаємо!!!

Вітаємо з перемогою в ІІ (міському) етапі Міжнародного конкурсу знавців рідної мови  імені Петра Яцика
Щербакову Камілу, ученицю 6-Г класу та Зайченко Катерину, ученицю 11-А класу.

Вітаємо із зайнятим ІІ місцем в ІІ (міському) етапі Міжнародного конкурсу знавців рідної мови  імені Петра Яцика
Левітіну Юліанну, ученицю 5-В класу, Лук`яненко Інну, ученицю 8-А класу, Мельниченко Дар`ю, ученицю 10-А класу.

Вітаємо із зайнятим ІІІ місцем в ІІ (міському) етапі Міжнародного конкурсу знавців рідної мови  імені Петра Яцика
Цвілюк Ольгу, ученицю 8-А класу.

Вчителі: Кот Наталія Михайлівна
Писько Інга Володимирівна