Daily Archives: Листопад 30, 2018

Навчальні заклади ДСНС

30.11.2018 року в Бучанському НВК № 4 відбулася зустріч старшокласників з начальником караула № 35-ДПРУ Забарило Олександром Сергійовичем. Учням була надана інформація про провідні вищі навчальні заклади в галузі безпеки людини. Також Олександр Сергійович повідомив про те, що навчальні заклади ДСНС – це сучасна навчально-наукова база, європейська якість освіти, стажування за кордоном, широкі можливості для реалізації, а головне, гарантована державою робота.

Конкурс « Маленька леді-2018»

Чарівна леді йде по залу.
В її очах страху нема.
Вона пливе немов лебідка.
Така гарненька й ділова!

30 листопада актова зала нашого НВК стала центром краси й таланту, а також місцем, де загораються нові зірочки. Учні четвертих класів, учителі, гості зібралися тут, щоб відзначити чарівність, артистизм, грацію, розум та кмітливість юних красунь, учасниць конкурсу «Маленька леді – 2018» серед дівчат початкової ланки.

До відома! Перенесення робочих днів!

З понеділка 24 грудня 2018 року на суботу 22 грудня 2018 року.

З понеділка 31 грудня 2018 року на суботу 29 грудня 2018 року.

Практичні заняття з розбирання та складання військової зброї

30 листопада 2018 року в спортивному залі Бучанської СЗОШ I-III ст. №5 за сприяння Бучанської міської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій старшокласники нашого закладу взяли  участь у відкритих міських змаганнях. Учні мали можливість відчути міць і силу військової зброї, досить вправно та вміло розбирали та складали автомат.

Декада музичного мистецтва та художньої культури

Цьогорічна декада музичного мистецтва та художньої культури відбулася з 20 по 30 листопада і традиційно відзначилася проведенням відкритих уроків, виховних заходів і тематичних виставок. Початок декади був ознаменований відкриттям виставки стінних газет та творчих робіт, яку підготували учні 9-11 класів. У рамках декади відбулися відкриті уроки у 4-Г класі «Інструменти – символи народів» (Мащенко С.Є.), у 6-Г класі «Жанри образотворчого мистецтва. Танці і спорт» (Новикова Н.В.). 25 листопада відбулося друге засідання Клубу знавців та любителів кіно, присвячене знайомству зі скандинавським кінематографом і творчістю культового шведського кінорежисера І.Бергмана (Новикова Н.В.). Учні 11-А класу мали можливість переглянути фільм «Сьома печатка», поділитись своїми враженнями та взяти участь у дискусійному обговоренні.

Справжнє диво

30 листопада 2-Є  клас  відвідав незвичайну екскурсію. Екскурсія на фабрику ялинкових іграшок – справжнє диво. Діти побачили, як із простої трубки видувається куля, а потім стає сріблястою.  А розписують іграшки справжні художники!Під час екскурсії відвідали музей, чарівну кімнату, познайомились з історією фабрики. Потім на дітей чекав сюрприз. Вони мали можливість власноруч розписати свою іграшку.

Бібліотечний урок до ювілею І.Нечуя-Левицького

25 листопада виповнилося 180 років від дня народження українського письменника Івана Нечуй-Левицького. З нагоди  ювілею шкільною бібліотекою проведено бібліотечний урок в 10-А класі.

Знавець душі народної!

В історії української літератури ХІХ століття одне з найпочесніших місць належить Івану Семеновичу Нечую-Левицькому – видатному художнику слова, письменнику-новатору, гуманісту, з іменем якого пов’язані здобутки української реалістичної прози.