Daily Archives: Грудень 20, 2018

Про спорт пам`ятай – здоровим виростай!

20.12.2018 року в актовій залі НВК відбулася зустріч учнів 7-10-х класів з футболістом, який грав за футбольні команди «Таврія», «Арсенал», «Мерані» (Грузія) Кушніром Євгенієм Євгенійовичем.

Новорічна лихоманка

У ці передсвяткові дні хочеться повністю зануритися в прекрасну новорічну атмосферу, атмосферу фантазії, тепла і надій на обов’язкове виконання всіх бажань в наступному році.

Вітаємо!

Вітаємо переможців  та учасників 1-Г класу у Всеукраїнській олімпіаді “Всеосвіта Зима 2018-2019” з української мови та в Всеукраїнському конкурсі “Екологічна грамотність”.

Поїздка учнів 6-В класу на фабрику ялинкових прикрас

20 грудня учні 6-В класу відвідали фабрику ялинкових прикрас. Діти із захопленням спостерігали за дивовижним створенням ялинкових іграшок зі звичайнісінького скла, відвідали майстерню їх розмальовування і взяли участь у створенні власної ялинкової прикраси.