Daily Archives: Грудень 27, 2018

Новорічні пригоди

Зимові свята люблять  і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне – чудес.
27 грудня чарівне дійство завітало до учнів 5-6-х класів. Діти побували у справжній новорічній круговерті.
Глядачі поринули в Новорічну казку з її незмінними атрибутами: дивом, магією та веселим настроєм. Школярі й присутні отримали масу позитиву.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до закладів вищої освіти.
Мета пробного ЗНО – ознайомлення з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Щоб ознайомити випускників закладу з особливостями проведення пробного ЗНО, заступник директора з НВР Андрієвич О.В. провела інструктивні бесіди з учнями 11-А та 11-Б класів, на яких були обговорені всі основні питання, а саме:

Веселі новорічні ранки для молодших школярів

Новорічне свято – це, без сумніву, довгоочікувана подія для всіх дорослих і дітей. Саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.