Daily Archives: Січень 9, 2019

Педагогічна рада “Самоосвіта педагога – це провідна форма вдосконалення професійної компетентності”

Актуальність теми спричинена наявними освітянськими реформами. Прийнято Концепцію НУШ, набрав чинності новий закон «Про освіту», далі очікуємо на підзаконні акти…Зміни акцентів у навчанні та вихованні дітей просто необхідні.

Сучасний учитель має постійно працювати над собою, швидко вчитися, опановувати нові технології, миттєво змінюватися, щоб відповідати швидкоплинним вимогам суспільства. Він поступово перестає бути джерелом знань, а має навчити молоде покоління організовувати процес засвоєння знань. Тому сьогодні Міністерство освіти і науки вже не просить, а вимагає від учителів бути відкритими до змін.

Список учасників у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад (очних та он-лайн) з навчальних предметів переможців II етапу Всеукраїнських олімпіад

Безымянный11