Daily Archives: Січень 18, 2019

Добро кожного дня

Учні 8-А класу та вихованці гуртка “Зелена хвиля” сьогодні долучилися до флешмобу “Повісь годівнички біля свого закладу”. Намагаючись встановити рекорд України та попасти до  Національного проекту “Книга рекордів України”, розвісивши годівнички та організувавши зимовий підкорм птахів.

Вітаємо!!!

Вітаємо переможців 1-Г класу у  Всеукраїнському конкурсі “Безпечна дорога до школи”, спрямованому на покращення знань правил дорожнього руху та підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні.

Міс школи – 2019

Той самий загадковий вечір, на який ми всі так чекали… «Міс школи – 2019».
В котрий раз наш заклад перетворюється на справжній конкурс краси, грації, вишуканості… Кожна із конкурсанток готувалась до виступу протягом довгого часу для того, щоб в цей вечір боротися за титул найкращої дівчини нашої школи.

Допоможіть, будь ласка, знайти гаманець!!!

Сьогодні у Бучанському НВК №4 о 07:50  вкрали гаманець з документами на прізвище Трофименко Ольги Вікторівни: паспорт,  водійське посвідчення,  техпаспорт на машину. Будь ласка,  поверніть документи,  якщо хтось їх знайде!!!