Daily Archives: Березень 15, 2019

НАВЧАННЯ З НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОЛІКАРСЬКОЇ ДОПОМОГИ

У рамках підготовки до міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») наша команда взяла участь у навчаннях з надання першої долікарської допомоги, які проходили у спортивному залі Бучанської СЗОШ I-III ст. №5.

Калиновий дзвін

Сьогодні, 15.03.2019 року, на базі Макарівського районного Будинку культури відбувся відбірковий тур обласного дитячо-юнацького конкурсу виконавців сучасної пісні “Калиновий дзвін”.
Бучанську ОТГ представляли і наші учениці: Хоменко Софія та Глущенко Єлизавета ( 8-Б).

Бажаємо дівчатам перемоги.

Весела робота

У нашому місті відбуваються роботи по благоустрою міста: прибирання парків, скверів. Сьогодні учні нашого НВК разом із вчителями долучились до загальноміської толоки. Спільними зусиллями та з посмішками на обличчі прибрали від листя прилеглу територію закладу.

Ми за здоровий спосіб життя!

Сьогодні у 10-А класі відбулася  година спілкування, присвячена негативному впливу куріння на організм людини. Учні дізналися багато цікавої та маловідомої інформації про те, що насправді відбувається в організмі завдяки цій жахливій звичці та зробили для себе правильні висновки.

Радченко Аліна, учениця 10-А класу