Daily Archives: Березень 16, 2019

Вітаємо!!!

«Тyr-m@нія»

Бучанський НВК”СЗОШ І-ІІІ ст.-ЗОШ І-ІІІст.” №4 провів спільні навчально-тренувальні збори з КЗ “Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді” Херсонської обласної ради та Олешківським центром дитячо-юнацької творчості.

Справжні пригоди

Ні дощ, ні «ласкавий» березневий вітерець не завадили сьогодні відчайдушним учням 7-Б класу пройти всі завдання освітньо-ігрового квесту «Знайомтесь, наші сусіди!». Це були справжні пригоди!

Інтернет-олімпіади – цікавий інтерактив для учня

У другому семестрі саме час повторити та закріпити знання, здобуті у першому. І саме інтернет – олімпіади – цікавий інтерактив для учня та зручний інструмент контролю знань школярів.
На початку березня учні 4-Г класу взяли участь у ІІІ Всеукраїнській інтернет – олімпіаді з математики і української мови та літератури. Усі завдання були розроблені відповідно до шкільної програми. Усі учні, перебуваючи в рівних умовах, змогли продемонструвати свій рівень знань та отримати нагороду за роботу.