Daily Archives: Березень 21, 2019

Всесвітній день поезії

У рамках Тижня дитячого читання, 21 березня присвячувалося Всесвітньому дню поезії. Сьогодні, в час глобальної комп’ютеризації, бібліотекарі намагаються прищепити юним читачам любов до книги, пробудити інтерес до читання, зацікавити  дітей книгою настільки, щоб вільний час вони присвячували читанню.

ВІТАЄМО!!!

ВІТАЄМО

Вітаємо!!!

Важливою характеристикою освітнього простору є рівень особистісних досягнень педагогів та їх вихованців у різних сферах діяльності. Один із суттєвих показників – результати школярів на Всеукраїнських учнівських олімпіадах.
Такими результатами пишається наш заклад. Купрій Олександр, учень 9-Б класу, виборов почесне ІV місце у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики.

Озеленення шкільного подвір’я

Шкільне лісництво та учні 8- А класу вітають всіх з  Всесвітнім днем лісу (21 березня)! Цей день, за традицією, вважають першим днем весни і символом нового життя та нових починань. Тому, щоб зробити свій внесок в озелененні нашого шкільного подвір’ я, учні висадили  дерева туї західної, які збільшать рівень кисню в повітрі та в спеку будуть захищати нас приємною прохолодою.

Результати вибору підручників для 6 та 11 класів

Завантажити (PDF, 2.21MB)