Daily Archives: Березень 25, 2019

Екскурсія в музей темряви

На весняних канікулах учні 5-В класу відвідали музей темряви “Третя після опівночі “.
Це єдиний музей в Україні, де всі екскурсії проходять в абсолютній темряві та у супроводі незрячих гідів.
У музеї учні отримали масу вражень, які змінили їх уявлення про те, як вони сприймали світ раніше.
Діти побували у п’яти різних кімнатах, які реально повторюють місця із нашого життя. А незвичайним є те, що все відбувається у абсолютній темряві.

Педагогічна рада «Формування, становлення та реалізація профільних інтересів учнів як необхідний процес на шляху до самореалізації та успіху»

У сучасних умовах розвитку на Україні ринкових відносин, ринку праці, нових форм власності, безробіття і конкуренції, своєчасний і обґрунтований вибір молоддю професії, навчального закладу, набуває все більшого економічного і соціального значення.