Daily Archives: Квітень 3, 2019

Конкурс читців “Моя країна – Україна”

Любов до Батьківщини неможлива без любові до рідного слова. Тільки той може осягнути своїм розумом і серцем красу, велич і могутність Батьківщини, хто збагнув відтінки і пахощі рідного слова, хто дорожить ним, як честю рідної матері, як добрим ім’ям своєї родини. Сьогоднішня наша зустріч мала на меті довести, що ми – справжні українці, що діти можуть красиво, артистично декламувати вірші, присвячені нашій рідній Батьківщині.

Олімпіада з української мови

Успішне оволодіння знаннями в  початковій школі неможливе без інтересу дітей до  навчання. Як  відомо, основна форма навчання в  школі —  урок. Проте актуальним є  також проведення позаурочних заходів, покликаних систематизувати й  поглиблювати знання школярів. Однією з форм такої роботи і  є олімпіада з предмета. Вона сприяє ви­хованню в  дітей пізнавального інтересу та  допомагає визначити їхній рівень знань.Олімпіада — це  і змагання, і свято. І сьогодні таке свято відбулося в нашому закладі. Учні 2-4 класів, переможці І етапу, мали змогу показати свої знання під час проведення ІІ етапу шкільної олімпіади з української мови.

Інтелектуальні перерви

Дитинство – це дивовижний час людського життя! Воно буває раз і не повторюється ніколи. У дивовижній країні дитинство немає негараздів і світ навколо сповнений фарб, все нудне і сіре стає яскравим, барвистим і цікавим.

Школа — це велика родина. Міцнішою вона стає тоді, коли розумієш інтереси та бажання іншого, коли гуртом вирішуєш спільні проблеми, допомагаєш іншим та розумієш їх, весело й цікаво проводиш вільний час разом, а перерва — це найкраща можливість для формування міцної шкільної родини!

День рідної мови

Ми за Україну,

Ми за рідне слово.

Будем знати й пам’ятати

Солов’їну мову.

3 квітня, під гаслом    «День рідної мови»,  проведені інтелектуальні перерви (розгадування кросвордів, ребусів, цікаві ігри), конкурс читців Моя країна – Україна»  та  олімпіада юних знавців української мови.   Проведені заходи мали за мету показати  учням початкових класів красу і багатство рідної мови, розкрити  її необхідність у житті людини та формувати бажання вивчати українську мову, розвивати в учнів комунікативні вміння, пам’ять, логічне та творче мислення.