Daily Archives: Квітень 9, 2019

Веселка твого щастя

Кажуть,  є сім кольорів щастя. Ви можете заперечити, що, мовляв, щастя не має кольору. Ні, у щастя є сім кольорів, як у веселки, саме так! Щастя – кольорове, воно – веселе, дивовижне, радісне, прекрасне, захоплююче, піднесене! Воно робить людину світлою, наділяє її силою, впевненістю у собі.

Тому в рамках декади початкових класів бібліотекарями нашого НВК була проведена літературно-музична програма «Веселка твого щастя».

Цілями нашого заходу були обговорення та засвоєння значення поняття «Щастя», навчити дітей знаходити приводи для щастя й можливості дарувати щастя іншими. До того ж захід став чудовою можливістю для учнів 4-А та   4-В класів проявити власні ораторські та акторські здібності, адже саме вони проводили цей літературно-музичний захід.

Веселковий день

Сім кольорів краси й надії,

В них наші задуми і мрії.

Кожного разу, побачивши в небі веселку, ми, як зачаровані, милуємося прекрасним творінням природи, вражаючим небесним явищем, яке приковує нашу увагу. Всі ми знаємо, що веселка – це не просто гарне видовище, а й велика радість. Вона змушує посміхатися та піднімає настрій.  Сьогодні в нашому закладі пройшов незвичайний день – ВЕСЕЛКОВИЙ. Коридори та класні кімнати наповнилися різнобарв’ям,   у кожного в одязі був один з кольорів веселки.