Daily Archives: Квітень 10, 2019

Дивовижна дитина

У кожній людині є сонце,

тільки дайте йому світити.

Не існує безталанних дітей, – такої думки дотримуються відомі педагоги й філософи усіх часів і народів. Ми часто дивуємося і захоплюємося, коли вона досягає нових звершень. Але що ми знаємо про талановитих  дітей нашого закладу? 10 квітня в рамках декади початкових класів було проведено захід в ході якого діти мали змогу продемонструвати свої унікальні здібності. Учень 2-Є класу Юшкевич Антон зміг назвати 58 динозаврів, та розповісти про кожного з них багато цікавої інформації. Крикля Олександр, учень 1-Б класу, за 1 хвилину зміг розпізнати 20 марок автомобілів. Учень 4-А класу Лазарєв Олександр знає прапори 200 країн світу. Учень 3-Б класу Супруненко Іван може зіграти без нот, віртуозно, на фортепіано.  А ще знає азбуку Морзе і підтримує зв’язок із радіоаматорами інших країн. Гавриленко Михайло, учень 3-Б класу, може навчити всіх засвітити діод за допомогою проводів та 3-х лимонів.

Завдання для конкурсного відбору у 10 клас

9687-a-456x256