Daily Archives: Квітень 11, 2019

Як тебе не любити, Києве мій!

Шкільні екскурсії — чудова можливість дізнатися багато нового та цікавого про країну, в якій ви живете. Це — спілкування з однокласниками й друзями поза школою, коли є можливість проявити самостійність. Шкільні екскурсії — це ті події, які пізніше згадуються все життя.
Цікавою і змістовною була автобусна оглядова екскурсія по Києву, яку здійснили учні 7-В класу.

День сім’ї

Моя сім’я – жаданий скарб,
Той найцінніший діамант
І найпрекрасніший смарагд,
Який від злого збережу,
І до добра я піднесу.

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Батьки і діти – два маленьких світи великого Всесвіту. І так вже побудовано світ, що кожен проживає певну частину свого життя в цих світах: дитини і батьків.

Акція “Подаруй книгу”

З давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. А вчасно прочитана книга – величезна удача. Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. Тож недарма в народі кажуть, що людина перестає мислити, коли перестає читати. Пам’ятки людської думки накопичувалися саме в бібліотеці упродовж багатьох століть. Вже не перший рік, в рамках декади початкових класів, у НВК проходить акція «ПОДАРУЙ КНИГУ ШКІЛЬНІЙ БІБЛІОТЕЦІ!». В кожного з нас вдома є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими людьми, які захоплюються читанням.

Поїздка до театру

11 квітня в рамках декади початкових класів   учні 1-А класу побували у театрі “Юного глядача” на Липках. Діти переглянули виставу “Пригоди Буратіно”. Вистава захопила глядача з першої хвилини і дала оговтатися тільки по закінченню дійства. Ніхто не відривав погляду від сцени, тільки раз по раз лунали гучні оплески акторам за чудову гру. Навіть не можна визначити, хто грав краще: всі виконували свої ролі пречудово, і саме тому у кожного глядача сіяла посмішка на обличчі, а їхні оплески вдячності лунали все голосніше та голосніше.

Смуга перешкод

ДЕПАРТАМЕНТОМ ОСВІТИ І НАУКИ КПНЗ « КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОГО ТУРИЗМУ, КРАЄЗНАВСТВА ТА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ» було організовано та проведено Відкриті змагання м. Києва з техніки пішохідного туризму на командній дистанції «Смуга перешкод» .

Поїздка на PROF FEST OK

11.04.2019 року учні 9-Г класу Бучанського НВК № 4 разом із соціальним педагогом закладу Заманою Ольгою Василівною відвідали Ірпінський державний коледж економіки та права. Під час екскурсії вони мали змогу познайомитися з історією коледжу, побувати в аудиторіях, де проходять заняття.

Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся ти!

11 квітня 2019 року у 1-Ж класі було проведено цікаве заняття – вікторина з працівником ювенальної служби Ірпінського ВП Ліхіцькою А.Ю.
Діти з великим задоволенням позмагались у знанні дорожних знаків та правил поведінки на дорозі, приміряли жилети і потренувались в користуванні поліцейським жезлом.
Усі залишились задоволені і чекатимуть наступної зустрічі!