Daily Archives: Травень 11, 2019

Обласний зліт шкільних лісництв

Команда шкільного лісництва “Зелена хвиля” 10-11 травня 2019 року взяла участь в обласному зльоті шкільних лісництв та зайняла 4 місце із 12 команд.
Під час зльоту учасники відвідали зимовий сад при НЕНЦ та музей хліба. Для вихованців шкільних лісництв та їх керівників було організовано екскурсію- перформанс “Вечірній Київ” та Forest-квест “Дотик природи”. По закінченню зльоту діти мали гарний настрій, новий досвід та нових друзів-однодумців.

Ми – зразкові пішоходи

До Тижня безпеки дорожнього руху долучилися учні 5-Е класу. Діти підготували малюнки і розповіли, як потрібно себе вести, щоб дорога до країни знань була безпечною.
Аністратенко О.І., вчитель основ здоров’я

Безпека на дорогах залежить від кожного

З 06 по 11 травня 2019 року в НВК пройшов тиждень безпеки дорожнього руху. Мета  тижня – поліпшення знань учнів з питань особистої безпеки.
Протягом тижня діти мали можливість більше дізнатись про правила дорожнього руху України, дію світлофора, дорожніх знаків, права та обов`язки пішоходів.