Daily Archives: Травень 27, 2019

Прощавай 1 клас!

Вeсeло, eнeргійно та цікаво закінчили пeрший рік навчання учні 1- Б класу. Дітям була організована розважальна програма з захоплюючими квeстами, командними іграми, дискотeкою, смажeним на вогнищі маршмeлоу. Морe позитивних eмоцій та вражeнь.

День здоров’я учнів 2-Д та 2-Ж класів

Бажання дітей вийти в парк перемогло негоду! Діти чудово відпочили, адже мали змогу влаштувати дружній пікнік, слухати звуки природи і  грати в різноманітні рухливі ігри.

Приєднуйся до нас!

27.05.2019 року для учнів 3-4-х класів на чолі з класними керівниками відбувся День здоров’я, який проходив в міському парку. Прекрасна погода сприяла влаштувати дітям пікнік. Атмосфера в колективі була дружня!
Після сніданку учні проводили рухливі ігри, командні конкурси, а також вчителі фізкультури влаштували “Веселі старти”. Це налагодило дух єдності, взаємопереживання один за одного!
День здоров’я пройшов успішно, весело і з користю для дітей!

Ми – за активний спосіб життя!

Цікаво та захоплююче пройшов День здоров’я для учнів 5-6 класів у Бучанському міському парку. Діти брали участь у різних естафетах, спортивних змаганнях та квестах.
Щасливі разом!

Вітаємо 1-Г із закінченням 1 класу та посвятою в читачі!!

Добре ще того навчати,
Хто і сам все хоче знати.
І тому часу не гайте,
Вчіться, вчіться, і читайте