Daily Archives: Травень 30, 2019

Древній Київ – подорож у часі!

30 травня учні 6-А класу вирушили до Древнього Києва у князівство “Київська Русь”.
Перед нами постали величні споруди Київського Дитинця, що містять у собі мудрість віків, славу князів і велич епохи Древньої Русі.

Екскурсія 2-Е класу до Планетарію

29 травня учні 2-Е класу їздили на пізнавальну екскурсію до Київського Планетарію.

Для наших дітей Планетарій відкрив таємниці Всесвіту. Діти подивилися цікавий мультфільм «Дракоша і зникла зоря» та була проведена інтерактивна космічна вікторина.

Екскурсія в Межигір’я!

На екскурсії до Межигір’я – місця з надзвичайно цікавою історією – учні 3-А класу дізналися про минуле Януковича В.Ф., оглянули територію резиденції 4-го президента України, зробили власні висновки про художній смак та менталітет людини, яка очолювала нашу країну протягом останніх років. Об’єкти огляду: