Daily Archives: Червень 18, 2019

Список учнів зарахованих до 10-х класів

Авраменко Артем Андрійович
Андрощук Катерина Юріївна
Ахмедов Рустам Вагіфович
Балагура Софія Сергіївна
Березюк Дарія Василівна
Біц Данііл Вікторович
Блонський Дмитро Андрійович
Бойко Марія Сергіївна
Бондаренко Ілля Дмитрович
Боярчук Віталій Ярославович
Вакуленко Аліна Олегівна
Галаган Семен Андрійович
Гаращенко-Петрієнко Софія Олександрівна
Гладун Аміна-Марія Олександрівна
Глущенко Софія Романівна
Грабовська Анна Володимирівна
Григоряк Олександра Олексіївна
Гриценко Валерія Олександрівна
Давидов Денис Володимирович
Давидюк Дмитро Андрійович
Денисенко Сергій Олександрович
Дзюба Валентина Євгеніївна
Діброва Ксенія Володимирівна
Додатко Богдана Русланівна
Дудник Єлизавета Віталіївна
Євсєєва Анна Віталіївна
Єгорова Софія Петрівна
Завадовська Ольга Олександрівна
Закревська Діана Русланівна
Злочовська Ілона Романівна
Зубейко Владислав Володимирович
Іваненко Дмитро Олексійович
Іванов Данило Сергійович
Іванов Кирило Сергійович
Калістратенко Ярослав Владиславович
Кандаскалова Юлія Анатоліївна
Качанов Микита Тимурович
Клименко Катерина Сергіївна
Ковальчук Даша Олександрівна
Кожедуб Анастасія Олексіївна
Кожома Микола Володимирович
Кот Ірина Сергіївна
Кравченко Дмитро Іванович
Куприянова Катерина Дмитрівна
Кучеренко Дмитро Олегович
Кучеренко Сергій Олегович
Лазоренко Назар Ігорович
Лебедько Ілля Ігорович
Левицька Ольга Романівна
Лисенко Катерина Ігорівна
Лобасенко Артем Андрійович
Лукіна Єлизавета Володимирівна
Ляшук Вероніка Андріївна
Малашкіна Яна Едуардівна
Маріянко Андрій Олександрович
Мельник Дар’я Олександрівна
Метик Дмитро Олегович
Міщенко Єва Русланівна
Муханова Ольга Олександрівна
Новічук Артем Сергійович
Осадчук Дмитрій Олександрович
Паламарчук Максим В’ячеславович
Паламарчук Світлана Олегівна
Петрик Єлизавета Юріївна
Петрухіна Єлизавета Андріївна
Предченко Дар’я Анатоліївна
Приходько Євгеній Олександрович
Радкевич Анастасія Анатоліївна
Ридзанич Каріна Максимівна
Ридзанич Ренат Максимович
Рогоза Маргарита Олександрівна
Рубан Олександр Олександрович
Сипченко Віталій Дмитрович
Скрінік Марія Костянтинівна
Слепченко Артем Олександрович
Сорокіна Дар’я Сергіївна
Стеблянко Даниїл Миколайович
Струтинська Кароліна Русланівна
Ткаченко Алла Миколаївна
Товстенко Анастасія
Толочик Денис Романович
Фармагей Анна Василівна
Фральцов Михайло Геннадійович
Ходаковська Марія Юріївна
Хомич Надія Миколаївна
Черчелюк Сергій Миколайович
Чигринець Євгеній Олександрович
Шаповалова Мілєна Андріївна
Шкурба Вікторія Віталіївна
Шумко Анна Олегівна
Яз Олег Іванович
Ярошенко Ігор Сергійович
Яценко Владислав Ігорович

 

День танцю в таборі “Джерельце”

IMG-799eb47d9b05d5ae893e0f028c630830-V

Закрутилося, завертілося,

Танцювати нам захотілося.

Немов метелики на полі,

Кружляєм ми у дружнім колі.

        Дитинство – найчудовіша пора в житті. Найкращі моменти дитинства, безумовно, пов’язані з іграми та розвагами. Оптимальний час для цього – канікули і, звичайно ж, наше « Джерельце». Кожен день в таборі відпочинку має свою назву,сьогодні це був «День танцю» з гаслом дня: «Танцюють всі!».