Daily Archives: Жовтень 21, 2019

Ні – насильству!

21 жовтня 2019 року студенти Українського гуманітарного інституту в рамках акції «16 днів без насильства» для учнів 9-х класів провели лекцію «Ні – насильству».
Найбільше студенти звертали увагу школярів на фізичне, сексуальне та психічне (емоційне) насильство. По завершенню інформаційно-профілактичного заходу були роздані старшокласникам пам’ятки за тематикою.

Я – успішний блогер!

Відповідно до плану заходів відділу освіти Бучанської міської ради щодо проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 21 жовтня 2019 р. на базі Бучанського центру позашкільної освіти відбувся воркшоп «Я – успішний блогер» для шкільних бібліотекарів та лідерів учнівського самоврядування.

Безпека в закладах освіти від учня до вчителя

21 жовтня 2019 року в приміщенні Національного транспортного університету відбулася Третя практична конференція “Безпека в закладах освіти від учня до вчителя”. Актуальність заходу обумовлена необхідністю створення безпечного освітнього середовища в закладі, що на сьогодні є надзвичайно важливим завданням.

Бібліотека запрошує!