Daily Archives: Листопад 14, 2019

Музей популярної науки і техніки ”Експериментаніум”

Учні 3-В класу  відвідали музей популярної науки і техніки  ”Експериментаніум” . Майстер-клас “Хімічні експерименти” викликав у дітей багато емоцій. Особливо вразило те, що в  цьому музеї можна доторкнутися до науки власноруч. Незабутні враження залишилися від екскурсії.

“Чарівна Пеппі”

14.11.2019 року учні 2 -А класу побували у Київському Академічному театрі Юного Глядача на Липках.
Подивилися захоплюючу виставу “Чарівна Пеппі” . Яскраве і захоплююче дійство зачарувало дітей. Чудова гра акторів, весела музика, захоплюючий сюжет залишили незабутнє враження. Діти були щасливі!

Дитячe місто профeсій Kids Will

14 листопада учні 2-Б класу відвідали дитячe місто профeсій Kids Will, дe їм випала унікальна можливість вирушати на будь-які станції міста, влаштовуватись там на роботу, заробляти своєю працею гроші (фунти) та витрачати їх на власний розсуд.
Діти отримали масу позитивних емоцій та вражень, щасливі та втомлені повернулися додому.

Вікторина «Життя – це наш безцінний скарб. Тож не залиш його без барв»

У рамках тижня безпеки дорожнього руху вчителем основ здоров’я Аністратенко Оленою Іванівною для учнів 5-Е класу була проведена вікторина, присвячена правилам дорожнього руху.