Daily Archives: Листопад 15, 2019

2-Ж клас відзначили закінчення триместру

У п’ятницю,  учні 2-Ж класу відзначили закінчення триместру поїздкою у дитяче місто професій “Кіds Will”.
Школярі мали змогу не тільки ознайомитися з різними професіями, але й вибрати улюблену професію та попрацювати в ній.
Поїздка мала не тільки розважальну мету, а й навчальну, адже на уроках “Початок економіки” вчили і про джерела збагачення, і про доходи, і про витрати, і про економію та збереження, а тут діти всі знання застосували на практиці.

Пам’ятка на канікули!

Slajd11

План роботи на осінні канікули

Презентация1

Твій друг – дорожній рух!

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров’я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров’я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров’я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.