Daily Archives: Листопад 19, 2019

Національний музей “Чорнобиль”

Учні 8-Е класу, побувавши у Національному музеї “Чорнобиль”, відкрили для себе багато цікавої пізнавальної інформації про страшну Чорнобильську катастрофу. У музеї близько 7000 експонатів, розсекречені документи, карти, фотографії, пам’ятки народної архітектури.

Подорож 1-Е за новорічним настроєм

Наша екскурсія на фабрику ялинкових прикрас у Клавдієво – це справжнє диво! Діти побачили, як з простої скляної трубки видувається куля, а потім стає сріблястою. Справжні художники розписують іграшку, навіть можуть зробити на ній напис спеціально для нас.

«Нова українська школа — простір освітніх можливостей»

19.11.2019 року в Бучанському НВК «СЗОШ І-ІІІ ст.-ЗОШ І-ІІІ ст.» №4 відбулася педагогічна рада. Запровадження будь-яких інновацій потребує змін – матеріально-технічних, психологічних. Новітні технології потребують програмного і методичного забезпечення, знання методики запровадження інновацій.