Daily Archives: Листопад 20, 2019

Проект ”Іnvention Convention”

У нашій школі стартував проект ”Іnvention Convention”. Сьогодні вчителем біології Демченковою М.А. було проведено перше заняття “Винахідники та винаходи” для учнів 5-Б та 9-А класів. На цьому занятті учні познайомилися із найважливішими винаходами людства, навчилися відрізняти поняття “іновація” та “винахід”. Спробували побувати в ролі винахідників та презентувати свої винаходи.

Музей медуз

20 листопада 2019 року 4-В клас разом з класним керівником Коневською Таісою Василівною відвідали Музей медуз в місті Києві.

Учні 8-Д класу відвідали “Акварiус”

20 листопада 2019 року учнi 8-Д класу вiдвiдали кiнотеатр “Акварiус” та переглянули сiмейний мультфiльм “Сельма в мiстi привидiв”. Дуже яскравий, колоритний анiмацiйний мультфiльм мексиканского виробника. Легкий до перегляду, яскравi герої, цiкавий сюжет.
Дiти залишилися задоволеними.

Музей Авіації

20.11.2019 року група дітей з 7-Е класу разом з класним керівником Кольцовою Ольгою Олександрівною відвідали музей Авіації. Незважаючи на те, що було вітряно і похмуро, діти отримали велике задоволення. Найбільше захоплення у відвідувачів викликав президентський літак, гелікоптер, який брав участь у ліквідації пожежі на ЧАЕС та літак з “пінгвіном”, який був на північному полюсі. Дітям дозволили посидіти за штурвалом і відчути себе пілотами. Всі отримали велике задоволення.

“Поліанна”

На канікулах учні 6-Б класу вирішили провести час разом та поїхали до театру юного глядача на виставу “Поліанна”. Хоча учні читали вже цей твір з зарубіжної літератури, але вистава всім дуже сподобалась.
Діти з великим захопленням слідкували за подіями, що відбувалися на сцені.

Наші учні на виставці

Крокуючи сторінками історії розвитку нашої планети, учні 7-Д та 6-Е класів відвідали виставку, присвячену могутньому звіру – туру.

Серед експонатів були справжні кістки цих прадавніх істот. Захопили юних археологів і історії, зображені на стендах.

“Експериментаніум”

20 листопада 2019 року учні 6-А класу разом з класним керівником Печенюк І.Я. відвідали музей популярної науки і техніки “Експериментаніум”.
Діти із захопленням слухали розповідь екскурсовода про різні фізичні, біологічні, астрономічні явища. Із задоволенням дивились хімічне шоу. Учні самостійно визначали гучність свого голосу, вміст води у тілі, масу, грали на музичних інструментах.