Daily Archives: Листопад 27, 2019

Профілактика шкідливих звичок

З метою популяризації здорового способу життя, формування в учнів практичних навичок дбайливого ставлення до свого здоров’я, у рамках тижня пропаганди здорового способу життя «Молодь проти СНІДу» в 10-х класах відбулися зустрічі з шкільною медсестрою Негодою В.Г., яка розповіла  про шкідливі звички. Кожен з учнів мав можливість задати особисте  питання, на яке одержував обґрунтовану, кваліфіковану, змістовну відповідь. Всі учасники заходу залишилися задоволеними від одержаної інформації.

Прапор побажань

Напередодні Дня захисника України учні нашого НВК долучилися до розпису прапора України для бійців, що боронять кордони нашої держави. Діти активно долучалися, писали побажання та щирі слова.
Маємо надію, що дитячі слова будуть для наших воїнів підтримкою та надією.

Профорієнтаційний урок для учнів 8-х класів

27 листопада 2019 року начальником відділу активної підтримки Центру зайнятості Гончар О.Д. було проведено інтерактивний профорієнтаційний урок на тему «Джерела інформації про професії» для учнів 8-Д та 8-Е класів.