Daily Archives: Грудень 10, 2019

Правничий квест «Я знаю свої права та обов`язки»

З метою активізації діяльності та розвитку шкільних органів самоврядування дітей і молоді, розвитку їхніх досягнень у галузі правового виховання 10.12.2019 року в нашому НВК відбувся правничий квест «Я знаю свої права та обов`язки». У квесті взяли участь учні 9-10 класів. На початку змагання учасники презентували свої команди, шляхом представлення назви та девізу, а далі рухалися по маршрутному листку, виконуючи завдання та набираючи відповідну кількість балів. Перемогу здобула команда « Борці за справедливість» ( учні 10-В класу).

День прав людини

10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини. Саме в цей день у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини.

Конструктор LEGO об’єднує друзів

LEGO – це найпоширеніша на сьогодні педагогічна система, що використовує моделі реального світу і предметно – ігрове  середовище навчання та розвитку дитини.

Основним принципом навчання є принцип «Навчання через дію» – діти      отримують знання в процесі побудови та дослідження моделей з конструктора.

10 грудня було проведено спільне заняття для учнів 1-Е класу (учитель Бондаренко С. А.) та вихованців ЗДО «Горобинка» (вихователь Радчук О.В.). Дуже цікаво пройшло заняття, адже з LEGO – конструктором цікаво працювати не тільки дошкільнятам, але й учням початкової школи.