Daily Archives: Грудень 13, 2019

Світ цікавих казок. Казахська народна казка “Мудра дівчина”

У 2-Е класі продовжується серія уроків позакласного читання із вивчення казок народів світу. Діти знайомляться з різними казковими героями, які живуть у багатьох куточках планети, належать до різних народів, розмовляють кожен своєю мовою, мають свої національні особливості.Та спільною рисою для всіх є реалізація сміливої мрії людства про щастя і добро, які завжди перемагають зло.

”Вечорниці на Андрія”

13 грудня 2019 року в 4-В класі відбулися ”Вечорниці на Андрія”. Це вже така традиція святкувати разом з Таісою Василівною вечорниці не один рік.
Кожного року вечорниці на Андрія цікаві та веселі, не схожі на попередні. Але є дещо незмінне – це головний атрибут свята – калита. У цьому році було поєднання українських традицій із сучасністю.

Заради нашого життя – вони сягнули у безсмертя!

14 грудня в Україні традиційно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Співпраця продовжується

13.12.2019 року учителі початкових класів були активними учасниками семінару на базі ЗДО №1 “Сонячний”. У дружній атмосфері вчителі та вихователі обмінювалися досвідом з використання LEGO.

Шкільний етап конкурсу-захисту МАН

13 грудня 2019 року відбувся захист науково-дослідницьких робіт шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

У ході конкурсу-захисту учні презентували свої роботи у чотирьох секціях. За тематикою роботи учасників розподілилися за відділеннями: мистецтвознавство – 1 робота (учениці 11-А класу Скідан Майї), економіка – 1 робота (учениці 11-А класу Мельниченко Дарії), філософія та суспільствознавство – 1 робота (учениці 9-А класу Осипчук Ірини), історія – 1 робота (учениці 11-А класу Гутніченко Вікторії).

Зимова казка у 2-Е класі

Зимовій казці не кінець. Вона тільки починається. Сьогодні в 2-Е класі пройшов інтегрований урок читання і образотворчого мистецтва. На уроці діти ознайомились із “Зимовою казкою”, навчились бачити красу природи і самі змогли її відтворити у своїх малюнках.