Daily Archives: Грудень 26, 2019

Новорічне дійство для 9-11-х класів

Тільки в новорічну ніч минуле зустрічається з майбутнім, а майбутнє – з минулим, лише в новорічну ніч відбуваються незвичайні зустрічі та загадані бажання завжди збуваються. У це вірили сотні років до нас і стільки ж будуть вірити після.

Сьогодні в нашому закладі відбувся новорічний вечір для старшокласників. Головний дрескод свята – зелений, червоний або білий одяг. Учні з радістю готували новорічні номери, серед яких були і сучасні танці, і пісні, і сценки, і навіть пародії.

Чарівне новорічне свято у школі

Новорічні свята – чарівні. 26 грудня 2019 року у школі відбулося свято Нового року, в якому взяли участь  5-6-і класи. Учні підготували присутнім цікаві та різноманітні номери, які зробили новорічне свято незабутнім.

В цей  день у всіх учнів, вчителів та батьків  був передсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного новорічного.