Daily Archives: Січень 27, 2020

Свіча Голокосту не згасне

З метою вшанування пам’яті загиблих жертв Голокосту в Україні,  ознайомлення учнів з трагічними сторінками історії – Голокостом, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших націй, виховання почуття гуманності та формування толерантності у міжнаціональних відносинах 27 січня 2020 року у актовій залі нашого НВК вчителем історії Чумак І.В. разом з учнями 8-Б класу було проведено  урок пам`яті «Свіча Голокосту не згасне».

Зима – важка пора для птахів

Зима – важка пора для птахів. В зимовий час птахи гинуть не стільки від холоду, а від того, що не вистачає їжі. Ось у ці скрутні часи для птахів на допомогу повинні прийти і дорослі, і діти. Наприкінці минулого тижня в рамках проекту “Допоможемо птахам взимку” учні 1-Г класу разом з батьками виготовляли годівнички для друзів наших менших. А сьогодні ми всі разом вішали наші чудові годівниці та спостерігали за тим, які ж птахи прилітають на гостину.

Вітаємо!!!