Daily Archives: Лютий 20, 2020

Всеукраїнська акція з висадки дерев

Сьогодні учні нашого НВК, члени Молодіжної ради взяли участь у церемонії підписання угоди про участь громади у Всеукраїнській акції з висадки дерев у березні.

День пам`яті Героїв Небесної Сотні

Революція 2013-2014 років відбулася ціною понад ста життів. Небесна сотня стала прикладом самопожертви в ім’я вищих ідеалів, одним із яких була гідність.

Герої не вмирають!

18-20 лютого вся Україна вшановує  День пам’яті Небесної Сотні. Цей трагічний день увійшов в історію нашого народу, як символ нескореності та самопожертви кращих синів України. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину.

Урок миру, добра та злагоди

День вшанування подвигу учасників Революції гідності та звеличення пам’яті Героїв Небесної сотні для учнів нашого НВК став справжнім уроком сили духу і стійкості українського народу.

Так, 20 лютого перші уроки розпочались п’ятихвилинками та вшануванням хвилиною мовчання загиблих на майдані Незалежності в лютому 2014 року. На уроках історії учні переглянули відеофільм «Історичні факти про Майдан». В шкільній бібліотеці була розгорнута тематична виставка «Борці за незалежність України».