Daily Archives: Лютий 25, 2020

Чаювання разом

25 лютого 2020 року 4-В клас провів захід ”Чаювання разом” в ”Порталі ” міста Бучі.
Учні спілкувалися, грали в шахи, в різні настільні ігри, читали цікаві історії один одному, ну і звичайно, пили чай та какао з солодощами.
Це було весело та цікаво.

Природа навколо нас

25 лютого учні 3-Ж класу взяли участь у конкурсі малюнків на тему ”Природа навколо нас”. Всі учні старанно малювали свої малюнки, тому перемогла дружба.

Педагогіка партнерства – формування сучасного стилю готовності вчителя й учня співпрацювати в інноваційному режимі

Сьогодні у Бучанському НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» №4 відбулася педагогічна рада на тему «Педагогіка  партнерства – формування сучасного стилю готовності вчителя й учня співпрацювати в інноваційному режимі».

Обговорювали питання, що стосуються місії Нової української школи, яка на нашу думку полягає у тому, щоб допомогти кожній дитині розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості на основі партнерства усіх учасників освітнього процесу: учителів, учнів і батьків.

Місто професій “KidsWill”

На канікулах, 25.02.2020 року, учні 4-Е класу відвідали дитяче місто професій «KidsWill». Це інтерактивний ігровий центр для дітей. Граючись, четвертокласники познайомились з багатьма професіями, навчилися заробляти гроші та витрачати їх на власний розсуд. Це відкриває масу талантів, здібностей та вподобань дитини в професійному орієнтуванні.

Занурення в гетьманську добу

На канікулах 8-Б клас вирішив детальніше вивчити період Гетьманщини. Діти побачили і доторкнулися до справжніх пам’яток козацько-гетьманської доби. Дізнались про особливості сімейного життя гетьманів від нащадків.