Daily Archives: Березень 5, 2020

Ми – українці!

Ми – українці! Ми розмовляємо українською мовою, чим показуємо свою любов і шану до Батьківщини. Ми вдосконалюємо один одного, щоб відчувати цей дух один в одному.
У рамках декади української мови та літератури учні 10-А класу організували вікторину, яка довела, що вони люблять свою країну. Ми провели час весело та з користю. Тому закликаємо і вас шанувати нашу рідну мову!

«Здоров’я зубів від А до Я»

У рамках проєкту «Здоров’я зубів від А до Я» представники стоматології «Посмішка» завітали сьогодні до учнів 2-Ж класу.
️Лікар-стоматолог Міщенко Інесса Костянтинівна розповіла дітям про правила гігієни ротової порожнини, вони також дізналися про будову зубів; про існування мікробів та чим вони шкідливі;
як правильно чистити зуби та як доглядати за ними; про профілактику лікування та багато чого цікавого.