Daily Archives: Березень 31, 2020

Вчителі трудового навчання, фізичної культури, ОЗВ про організації та проведення дистанційного навчання під час карантину

Кафедра трудового навчання
Наші учні сьогодні зростають у цифровому світі і для них цілком природним є цифрове середовище, яке вони використовують для отримання та обміну інформацією, для них не є проблемою навчатися  дистанційно, навпаки – це нова цікава пригода для дитини!

Як вивчати мистецтво під час карантину? З досвіду роботи вчителів художньо-естетичного циклу

Під час шкільного карантину участь у дистанційному навчанні взяли вчителі художньо-естетичних дисциплін. Були розроблені різнорівневі творчі та проєктні завдання з усіма необхідними інтернет-посиланнями, онлайн-тестування з музичного мистецтва в основній школі. Ці тести були розроблені за допомогою освітнього проекту ” На урок”.