Daily Archives: Квітень 7, 2020

Звіт про роботу методичної комісії вчителів художньо-естетичних дисциплін

изображение_viber_2020-04-07_12-02-27

Навчання мистецтву під час карантину триває! Учителі методичної комісії щодня дистанційно консультують учнів щодо виконаних ними творчих завдань (живописних і графічних творів, власних поробок), інформаційних і дослідницьких проектів (порівняльних таблиць, схем, презентацій, повідомлень, рецензій). Доцільно зазначити, що з кожної теми учні отримали різнорівневі завдання та всі необхідні посилання для самостійної роботи. Протягом минулого тижня на освітній платформі «Всеосвіта» були розроблені тести з мистецтва для 6-11 класів.

Вчителі трудового навчання та фізичної культури про дистанційне навчання учнів в період з 30.03 по 03.04

Кафедра трудового навчання

Дузь-Крятченко Катерина Євгенівна

Звіт

вчителя трудового навчання Бучанського

НВК «СЗОШ І-ІІІст.-ЗОШ І-ІІІст.» №4 Дузь-Крятченко Катерини Євгенівни з організації та проведення дистанційного навчання під час всеукраїнського карантину 2020р. з 30,03,2020 по 03,04,2020

На  третьому тижні карантину мною були роздані завдання для дівчат 5-9 красів. Вони були задані відповідно до навчальної програми класів та затверджених  планів роботи на ІІ семестр 2020р. А Саме:

9класи

Шановні дев`ятикласниці, на цому тижні ви маєте опрацювати таку тему:  Мій власний стиль. Зробіть коротеньку доповідь (можна відео) про ваш особистий стиль в одязі. Чому саме він, які дрібниці ви додаєте до свого одягу, щоб підкреслити індивідуальність.

8 класи

Шановні восьмикласниці. На цьому тижні вам необхідно доробити всі намистини с вовни, зібрати їх у намисто, сфотографувати його.

Зроблену роботу відправляти мені на пошту, яка була вказана у попередньому завданні.

7 клас

Шановні семикласниці. На цьому тижні вам необхідно побудувати у зошиті кресленик виробу (вашого органайзера) та виготовити лекала (ту викрійку, за допомогою якої ви будете розмічати елементи органайзера на фетрі.