Daily Archives: Квітень 10, 2020

Звіт роботи вчителів природничих дисциплін під час карантину (06.04.-10.04.)

Завантажити (PDF, 1.52MB)

Вчителі трудового навчання та фізичної культури про дистанційне навчання учнів період з 06.04 по 10.04

Завантажити (PDF, 1.33MB)

Звіт про роботу вчителів початкових класів під час карантину

За умов дистанційного навчання під час карантину вчителі початкових класів освітній процес втілюють за допомогою різних методів.

Щодня учні отримують завдання на Google диску згідно з розкладом уроків і календарним плануванням, а також рекомендації, необхідні посилання, коментарі, які мають допомогти у виконанні завдань, аудіо та відео пояснення вчителів. Також учителі проводять он-лайн уроки на платформі ZOOM.

Виконані завдання учні фотографують та відправляють на перевірку вчителю у приватні повідомлення, на електронну пошту чи Viber. Також учні проходять он-лайн тестування на платформах «На урок», «Мій клас», «Всеосвіта», «LearningApps».

Та під час карантину  вчителі не тільки навчають, а ще й вчаться самі: вивчають освітні платформи для роботи з дітьми в умовах карантину, проходять он-лайн курси та вебінари.