Daily Archives: Квітень 22, 2020

День Землі

Щороку 22 квітня мешканці світу об’єднуються, аби відзначити Всесвітній День Землі і таким чином вшанувати крихку природу планети. Цього року 22 квітня і учні 1 – Г класу приєдналися до таких заходів з метою спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля планети Земля.

День Землі

Творчі завдання як основа вивчення мистецтва під час карантину

Під час дистанційного навчання мистецьким дисциплінах акцент робиться на самостійній творчій роботі учнів. У початковій школі, зазвичай, це завдання на виразне виконання пісень в режимі караоке, створення ілюстрацій до прослуханої музики, перегляд та обговорення відеозаписів музичних творів. Учні основної школи отримують завдання обговорити в родинному колі афоризми, висловлювання відомих митців, працювати з текстами казок, створюючи до них ілюстрації чи комікси, переглядати та аналізувати відеозаписи музичних творів. У старшій  школі переважає дослідницько-творча самостійна діяльність учнів: написання есе та рецензій, створення арт буків однієї теми тощо.