Daily Archives: Травень 29, 2020

Прощавай 4-А клас

Останній Дзвоник- 2020

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

Останній Дзвоник. Скільки в цьому слові спогадів і мрій, сподівань, радості і смутку, світлої печалі! Для одних цей день – початок веселих канікул, а для інших – бентежна мить прощання зі школою…Так,  на цьому святі зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім. Сьогодні прощаються з рідною школою наші випускники.

Як мить, минув цей рік навчання.

Були і успіхи, були й розчарування.

Останній дзвоник – незабутнє свято,

І буде споминів про школу в вас багато!

Дзвінок останній – світлий крок в житті,

Палкий порив і юності надії.

Нехай щастить вам, друзі, у путі

І хай здійсняться світлі ваші мрії!

Педагогічна рада “Завершення навчального року”

IMG-e7e895eeb77484fb56e67878b34675ad-V

Відбулася педагогічна рада по закінченню 2019-2020 навчального року, на якій були розглянуті наступні питання:

1) про перевід учнів 1-4-х, 5-8-х, 10-х класів до наступних класів, нагородження Похвальним листом;

2) про перевід учнів 9-х класів до 10-х класів, видачу свідоцтв про базову загальну середню освіту;

3) про допуск учнів 11-х класів до державної підсумкової атестації у вигляді зовнішнього незалежного оцінювання;

4) про підсумки впровадження дистанційних форм роботи в освітній процес;

5) різне.