Daily Archives: Серпень 3, 2020

Випуск 2020

22568
2020 рік приніс випускникам не тільки звичні переживання щодо закінчення школи та вступу до ВНЗ, але й думки про те, коли та яким буде їх випускний вечір. Та не зважаючи на пандемію, свято відбулося! Поокремо два класи, у затишному подвір’ї НВК, саме там, де одинадцять років назад їх проводжав на перший урок у перший клас Президент України Віктор Ющенко, випускникам були урочисто вручені свідоцтва про повну загальну середню освіту. Приємно відзначити, що четверо учнів закінчили школу з відзнаками: Мельниченко Дарія і Нечипоренко Дар‘я -отримали срібні медалі, а Лісовська Анастасія і Рубан Марія – золоті.

Бажаємо вам, дорогі наші випускники, віри у свої можливості та впевненості у своїй силі!!! Будьте щасливими у дорослому житті!