Daily Archives: Вересень 1, 2020

Який щасливий день сьогодні,

Веселий, радісний, ясний,

Це, гомінливий і погожий

Почавсь навчальний рік новий.

1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути!

Свято Першого дзвоника в нашому НВК цього року пройшло цікаво та незвично: учні 2-10-х класів брали участь у квесті, вікторині, інтелектуальному пікніку, святковій фотосесії. Для першокласників та одинадцятикласників прозвучали привітання та теплі слова від директора Алли Миколаївни.

Нехай новий навчальний рік приносить тільки приємні враження, уроки будуть ненудними, книги – цікавими, шкільна дружба – міцною! Зі святом!

«Ключ до успіху» – свято Інтелекту та Таланту

Хтось виявив таланти до наук,

А дехто – справжня творча особистість,

Хтось в спорті докладає ніг та рук  –

Для  них сьогодні наша урочистість!

IMG-d58459d935f2f9e6ed7ffc109517cb50-V

Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми обдаруваннями. Кажуть, що людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Кожна дитина – талант, але якщо для неї не створити спеціальних умов, обдарованість її здебільшого втрачається. На сьогодні аксіомою є той факт, що творчі здібності рідко самореалізуються – їх необхідно заохочувати і розвивати. Кожна дитина – творча особистість, зірочка. І допомогти засяяти цій зірочці – головне завдання вчителя.

1вересня у святковій актовій залі нашого НВК ми вітали учнів, що показали високий рівень знань, захищали честь нашого НВК та стали переможцями і призерами міських, обласних  олімпіад з базових дисциплін, обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, спортивних конкурсів та змагань. Вітали вчителів, які підготували переможців та призерів олімпіад і конкурсів, батьків дітей-переможців.
          Свято відкрили гімном нашої рідної школи, після чого директор Алла Миколаївна висловила свою особисту подяку старанним учням, а також вчителям, що вибороли призові місця у місті та області.
Це свято є традиційним, його  девіз «Від розумної дитини – до мудрої людини».

Усі переможці отримали дипломи, подарунки та грошові винагороди.

А символ «Ключ до успіху – 2020» отримали учень 10-А класу Васьков Дмитро та заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики та економіки – Ольга Вікторівна Трофименко.

Щиро бажаємо нашим переможцям подальших успіхів, знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим, адже обдарованість скрізь потрібна і завжди знайде місце під сонцем. А  поруч будуть завжди мудрі наставники – вчителі та люблячі батьки.  Нехай свято перемоги супроводжує всіх на життєвому шляху, а зірки на небосхилі нашого НВК сяють з кожним роком  яскравіше!