Daily Archives: Вересень 21, 2020

За мир в усьому світі

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.

З нагоди Дня миру учні та вчителі нашого НВК підтримали акцію «Прояви креатив» – розмалюй (оздоб) свою маску або «Одягни вишиванку».

Учні початкових класів власноруч виготовили  паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.  До кожного паперового голуба прикріпили свої  листи, в яких бажають усім людям здоров’я, висловлюють прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими.

Сьогоднішнє свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Миру вам та вашій родині!

І нехай кожен день буде присвячений тільки йому!

За мир в усьому світі

Захід до «Дня отамана Орлика»

«Пласт» –  це одна з скаутських організацій в Україні.

Початок нового пластового року —  традиційний захід, коли пластуни повертаються до звичного темпу роботи, налаштовуються на новий продуктивний рік.

12 вересня в нашому місті відзначили відкриття Пластового року. Захід був приурочений до «Дня отамана Орлика» .

Рій «Січові стрільці» Бучанського НВК №4 був запрошений на волонтерських засадах Радою учасників АТО/ООС Бучанського ОТГ, центром національно-патріотичного виховання та спортивної роботи, Бучанською міською організацією інвалідів війни, Збройних сил і учасників бойових дій.

Наші джури навчали пластунів розбирати та збирати автомат АК-74. Сподіваємось, що це була не остання зустріч, і отримані знання та навики не будуть зайвими. Адже патріотичне, свідоме виховання  має важливе значення для формування нашої держави. Бо це наша земля і нам спільно будувати її майбутнє.

Захід до «Дня отамана Орлика»

Україна бажає МИРУ!

21 вересня весь світ відзначає День миру, як день глобального припинення вогню та відмови від насильства. У всіх куточках світу проходять заходи, спрямовані на залучення уваги до того, як багато в нашому світі агресії і зла, безглуздих смертей і ненависті.

До Міжнародного дня миру в Україні люди ставляться з глибокою пошаною і усвідомленням того болю, який завдає війна. У наш час, коли на Сході нашої країни лунають постріли та проливається людська кров, це свято особливе. Цього дня низько схиляємо голови перед тими людьми, які підтримують найцінніше на цій планеті – мир, людське життя, право мати над головою мирне небо.

Цей день закликає людей не тільки замислитися про мир, а й зробити щось заради нього.

Тому саме до цієї дати бібліотекарі нашого НВК підготували фотовиставку «Україна бажає МИРУ», присвячену єдності нашого народу. На виставці представлені фотоматеріали, що розкривають значущість боротьби за мир для людини будь-якої країни. Виставка пропонує замислитися над глибокими питаннями війни і миру на Землі.

Ми бажаємо, щоб братерська любов та прагнення до миру і спокою перемогли над війнами та незгодами.

Україна бажає МИРУ!