Daily Archives: Жовтень 19, 2020

«Я буду природі другом»

Людина і природа… Філософи, поети, художники усіх часів і народів віддали данину цій вічній і актуальній темі. Колись наші пращури жили в повній гармонії з природою і складали її невід’ємну частину. Навіть дерева і трави вони сприймали як щось живе. Удосконалюючи техніку і технології, людство зробило багато наукових відкриттів. З одного боку, це привело до підвищення благоустрою людей в багатьох країнах, з другого – створило серйозні проблеми.

Сьогодні екологічні проблеми входять до переліку найактуальніших  і визначають рівень благополуччя як всієї світової цивілізації, так і кожної країни зокрема. Берегти та шанувати природу – це обов’язок кожної культурної людини, складова частина її світогляду, який потрібно виховувати з перших років життя, починаючи з дитячого садочка. Екологічне виховання сьогодні проводять і шкільні бібліотеки, де є все необхідне для екологічного виховання і освіти маленьких жителів планети. У цьому процесі бере участь і бібліотека нашої школи, що постійно веде екопросвітницьку роботу серед учнів.

Саме тому до місячника екологічної просвіти учнів, протягом усього жовтня, організовано виставку дитячих малюнків серед учнів 3-4 класів на тему «Я буду природі другом». Діти залюбки взяли участь у цьому творчому дійстві та були раді прославити красу свого краю, а також показати, як важливо наразі турбуватися про екологію загалом. Адже любов до України і її природи – поняття нероздільні, і починається вона з того куточка землі, де людина народилася, живе і вчиться.

Тож давайте разом доторкнемося до нашої чарівної природи, будемо любити її, плекати, не лише словом, але й ділом.

Та подякуємо нашому краю, що дарує нам таку красу!

Виставка дитячих малюнків