Daily Archives: Жовтень 20, 2020

«Рідного краю запахи й звуки в серці лишають щастя слід»

завантаження

До Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів» бібліотекарі разом з учнями 4-Б класу та класним керівником провели бібліотечний урок «Рідного краю запахи й звуки в серці лишають щастя слід» за творами Василя Сухомлинського.

Учні мали змогу переглянути відео презентацію про життя і творчість В.Сухомлинського, відчути енергію та доброту митця особисто. Також вони долучилися до переказу оповідань автора, дали оцінку вчинкам героїв творів В.Сухомлинського. Школярі продемонстрували свої знання, розповіли все, що знають про добро, співчуття, щирість і щедрість. Обговорювали, як стати справжньою людиною, як творити добро на цьому світі, як любити та бережно ставитися до природи.

Ми вважаємо, що саме такі бібліотечні уроки виховують у дітей найкращі якості, які потім допоможуть їм у майбутньому бути справжніми людьми: добрими, щирими, люблячими свій край, свою Батьківщину.

Бібліотечний урок

Всеукраїнська імітаційна гра «Місцеві вибори М18 2020»

Sparkle

Цього року, 25 жовтня, в Україні відбудуться місцеві вибори. Українці обиратимуть депутатів селищних, районних і обласних рад, а також міських голів. Діти і молодь, молодші 18 років, не стоятимуть осторонь і зможуть виловити своє ставлення до кандидатів у місцеві органи самоврядування під час моделювання Виборів М18.

Метою Всеукраїнської імітаційної гри «Місцеві вибори М18 2020» є привернення уваги дітей і молоді до суспільного життя, формування громадянських та соціальних компетентностей, виховання активного та дієвого громадянина.

Сьогодні у нашому НВК проводилась Всеукраїнська імітаційна гра-моделювання «Місцеві вибори М18 2020» для дітей та молоді, молодших 18-ти років. З великим ентузіазмом юні громадяни України – учасники гри опановували основи демократії, вчилися оцінювати політичні програми. Учні мали змогу долучитися до процесу свідомого вибору влади, долання стереотипів щодо політичної діяльності. На імітованій виборчій дільниці проголосувало 250 юних виборців.

Діти і молодь свій вибір робили не за іменем кандидата в мери. Дітям пропонувалось зробити свій вибір, орієнтуючись лише на зміст передвиборчих програм кандидатів у мери. Імена кандидатів були приховані за літерами (Кандидат «А», Кандидат «Б» тощо). Юні виборці визначалися, яка програма є найбільш відповідною, з їхньої точки зору, для розвитку України, та обирали ту, що найбільше відповідає їхнім власним переконанням.

Дякуємо усім за активну громадянську позицію і залученість!

Разом ми можемо більше!

«Місцеві вибори М18 2020»