Daily Archives: Листопад 17, 2020

120 років від дня народження Катерини Білокур – видатної української художниці

Цьогоріч відзначається 120-річчя з дня народження видатної української художниці Катерини Білокур (1900-1961).

Катерина Білокур – ровесниця бурхливого ХХ століття, якій судилося пережити його революції та війни, майже не виїжджаючи із своєї рідної Богданівки (нині Яготинського району Київської області). Біографія Катерини Василівни цікава не фактами, а самим способом життя, мислення, бачення та сприйняття світу. Вона була людиною мудрою і чесною, емоційно та художньо багатою. Втіленням краси були для художниці квіти, які вона вміла не просто змалювати, а й «художньо розмістити у картині». Побачивши на виставці в Луврі її роботи Пабло Пікассо назвав майстриню геніальною. Жінка, яка самотужки навчилася писати і малювати, стала єдиною і неповторною в національному і світовому мистецтві завдяки величезній життєлюбній силі, вмінню насолоджуватися барвами і відчувати красу природи.

Програма “Healthy_Schools: заради здорових і радісних школярів”

Ми з радістю повідомляємо, що стали учасниками програми  “Healthy_Schools: заради здорових і радісних школярів”, що допоможе нашим дітям краще пізнати себе, подбати про своє здоров’я, стати активнішими та веселішими!

Детальніше про програму: складається з трьох розділів – “Фізична культура”, “Ментальне здоров’я”, “Здорове харчування”. Щотижня відбувається новий челендж, що складається із активностей, які пропонують організатори, та наших власних заходів.
Челендж 1 – Фанова руханка
Завдання для школи: