Daily Archives: Листопад 20, 2020

Діти – наше майбутнє!

Вихователем групи продовженого дня Опенько С.М. у рамках програми “Healthy_Schools: заради здорових і радісних школярів”, у Всесвітній день дитини було проведено спортивні розваги. Це свято починає свою історію з 50-х років минулого століття, коли Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести знаменний день до списку святкових. Кожній державі було запропоновано обрати ту дату, яка максимально підходить для цієї мети, зазначаючи в офіційних даних ООН інформацію про святкування Всесвітнього дня дитини 20 листопада.

З Україною в серці

Напередодні відзначення сьомої річниці Дня Гідності та Свободи, 20 листопада вчителями історії нашого закладу були проведені уроки мужності. Учні через презентацію ознайомилися з хронологією подій народного руху за незалежність та свободу, хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав життя, хто силою та волею боровся за Україну та її незалежність, можливість жити краще.

ВІТАЄМО З ДНЕМ ДИТИНСТВА

21 листопада – День Гідності та Свободи

Щорічно 21 листопада у нашій державі відзначається День Гідності та Свободи. У цей пам’ятний день весь український народ вшановує громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції 2004 року, революції Гідності на Майдані у Києві 2013-2014 років, увічнює пам`ять самовідданих українців, Героїв Небесної Сотні, які поклали своє життя у боротьбі за самовизначення нації, героїв-воїнів АТО, котрі загинули, захищаючи кордони та суверенітет нашої держави.