Daily Archives: Грудень 2, 2020

Я обираю здоров’я

У 7-В класі вчителем основ здоров’я Старовойтовою Л.В. проведено онлайн-урок на тему  ”Правила користування побутовою хімією”. В умовах дистанційного навчання ця тема вкрай важлива, так як діти залишаються часто вдома сам на сам.

«Розфарбуй світ у помаранчевий…»

30 листопада в онлайн-форматі соціальними педагогом Бучанського НВК №4 Ольгою Заманою було проведено з учнями 11 класу навчальне заняття.

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів без насильства» говорили про використання ненасильницьких методів під час порозуміння в контексті учні – батьки – учителі.

Цьогоріч дана акція проходить під гаслом «Розфарбуй світ у помаранчевий колір: покоління рівності виступає проти зґвалтувань».

“Створюємо онлайн-простір разом з дітьми”: довідник для батьків

У рамках акції «16 днів проти насильства».

Поради батькам

Секстинг, онлайн-грумінг та сексторшен найбільш поширені сексуальні ризики, з якими можуть зіткнутися діти в Інтернеті. Сьогодні цифрове середовище – частина нашого буденного життя, і вміти використовувати гаджети та Інтернет так само важливо, як вміти переходити дорогу. Аби допомогти батькам навчити своїх дітей безпечній поведінці в мережі, освітній проєкт #stop_sexтинг випустив довідник “Створюємо онлайн-простір разом з дітьми”.

Як повідомити про небажаний контент

Що робити, якщо відбулося сексуальне насилля над дитиною?

ПОВІДОМИТИ

Це посилання на інтернет-портал повідомлень про матеріали, що зображують сексуальне насильство над дітьми. Портал працює як лінія звітування: знаходячись в Україні Ви можете повідомити про контент сексуального насильства над дітьми, який Ви виявили в інтернеті.

#Не_ведись

правила безпечного користування Інтернетом для вашої дитини

У рамках акції «16 днів проти насильства». Поради батькам

Що таке секстинг та чим він небезпечний?

Секстинг це надсилання інтимних фото або відео із використанням сучасних засобів зв’язку. Діти можуть надсилати такі матеріали як знайомим, так і не знайомим їм у реальному житті людям.

Багато причин, що секстинг цікавий для дітей: із його допомогою вони вивчають власну сексуальність, виражають довіру, а ще часто вважають, що це безпечніше, ніж сексуальні стосунки. Також діти надсилають такі зображення, або пофліртувати, або отримати комплімент та привернути до себе увагу. І, в разі позитивного відгуку, у них може виникнути залежність від цих приємних почуттів.

Безпека в інтернеті

У рамках акції «16 днів проти насильства». Поради педагогам

Понад 4 мільйони дітей в Україні розпочали свій навчальний рік, який в умовах світової пандемії має змішаний формат і поєднує онлайн та офлайн заняття. Це означає, що час присутності дитини в мережі Інтернет зростає, як і небезпека зіштовхнутися з різноманітними кіберризиками.

Оскільки у більшості випадків вчитель є першою людиною, до кого звертається дитина за допомогою, освітній проєкт #stop_sexтинг спільно з Міністерством освіти і науки України випустили довідник з онлайн-безпеки для фахівців у сфері освіти«Рекомендації щодо онлайн-безпеки для педагогічних працівників».

Свято наближається

Новий рік – завжди цікаве, веселе свято. Задовго до Нового року в нашому НВК розпочинається підготовка до нього: відбувається   оформлення класних кімнат, випуск святкових листівок та плакатів… Святковий настрій панує в кожному класі, в усіх приміщеннях.

Сьогодні учні початкових класів активно прикрашали ялинки іграшками, виготовленими власноруч. Це заняття не тільки піднімає настрій, але і наповнює навколишню атмосферу відчуттям свята і передчуттям швидких канікул.