Daily Archives: Грудень 4, 2020

Здоровий спосіб життя- це важливо

У рамках тижня пропаганди здорового способу життя вчителем основ здоров’я Омельченко Ю.М. були розглянуті більш детально теми, які направлені на формування в учнів світогляду, спрямованого на здоровий спосіб життя: “Відмова від шкідливих звичок”, “Раціональне харчування”, “Особиста гігієна” (9-і класи);
“Фізично активне життя”, “Раціональне харчування”, “Здоровий спосіб життя” (8-і класи);
“Загартовування”, “Відмова від шкідливих звичок”, “Режим дня школяра”, “Позитивні емоції” (5-і класи).

Разом до здорового майбутнього

На уроках основ здоров’я учні 9-Д та 9-Е класів ознайомилися з темою “Моніторинг фізичної форми в домашніх умовах”. У період пандемії кожен старшокласник має знати,  що робити, коли погане самопочуття, як користуватись приладами для самоконтролю здоров’я, як допомогти ближньому до приїзду медиків. У нинішніх умовах це так потрібно.